2020-03-31

Jaką sukienkę założyć na Andrzejki?

Andrzejki to wyjątkowy wieczór wróżb i przepowiedni niegdyś zarezerwowany jedynie dla niezamężnych kobiet. Obecnie, noc z 29 na 30 listopada stanowi świetną okazję do zabawy i spotkania ze znajomymi i nadal, choć z przymrużeniem oka, lubimy sobie powróżyć. Jaką sukienkę na andrzejki wybrać, by wpisać się w andrzejkowy klimat, wyglądać zjawiskowo i czuć się świetnie?

Bale andrzejkowe i klasyczne domówki – jak dopasować kreację?

Jeśli chcesz idealnie wpisać się w charakter imprezy, nie zginąć w tłumie, ale i nie przesadzić ze strojem, to zwróć szczególną uwagę na typ imprezy andrzejkowej, w której będziesz uczestniczyć. Nie mniej ważny jest również charakter miejsca przyjęcia.

Bal andrzejkowy organizowany w eleganckiej restauracji czy w kompleksie pałacowym sugeruje klasyczne i typowo wieczorowe kreacje. W tym wypadku doskonale sprawdzi się nieśmiertelna mała czarna, która w zależności od upodobań może być mniej lub bardziej ozdobna.

Doskonale zaprezentujesz się w rozkloszowanej koronkowej sukience Mia Czarna II. Jeśli jednak pragniesz wyraźniej podkreślić swoje kobiece kształty, a przy tym lubisz błyszczeć to idealną propozycją dla Ciebie będzie sukienka Clea, zdobiona złotym motywem kwiatowym. Trafioną alternatywą dla małej czarnej będzie również granatowa sukienka np. Selena inspirowana latami dwudziestymi ubiegłego wieku.

W balowych klimatach andrzejkowych doskonale odnajdzie się również klasyczna czerwień, zarówno w odsłonie bardzo eleganckiej, jak długa kreacja Kelly, a także podkreślającej dziewczęcość, jak bordowa sukienka Vivien z rozkloszowanym dołem.

Andrzejkowa domówka z kolei pozostawia uczestnikom większą dowolność w wyborze stroju. Kreacja na tego rodzaju imprezę może być luźniejsza, bardziej casualowa lub wręcz przeciwnie – wyrazista i odważna. Tutaj także możesz wybrać nieśmiertelną małą czarną, ale np. zdecydować się na jej bardziej imprezową odsłonę – jak sukienka Carmen z cekinowym dołem. Domówka to również okazja do założenia czegoś bardziej sexy jak drapowana welurowa sukienka Vanessa w długości mini - do wyboru w odsłonie czerwonej, czarnej, zielonej.

Polecane

pixel