Sposoby płatności i prowizje

 1. Za pobraniem (płatność u kuriera)   

 2. Tradycyjny przelew

Jeżeli zechcesz, możesz skorzystać z tradycyjnego przelewu internetowego lub w placówce stacjonarnej (poczta, bank itp.) Wystarczy że w tytule przelewu wpiszesz nr zamówienia.

 

Odbiorca:  Imesia  Women's Fashion  

Adres: Brzeziny 95-060

ul. Małczewska 91

Nazwa Banku: mBank 

nr konta: 87 1140 2004 0000 3502 7188 8388

 

3. Szybkie płatności PayU  
Przy wyborze tej płatności, zostaniesz przeniesiony do systemu PayU, w którym będziesz mógł wybrać swój bank. Po kliknięciu w ikonę banku zostaniesz przeniesiony do strony logowania banku. Po zalogowaniu wyświetlony zostanie wypełniony automatycznie formularz przelewu. Wystarczy, że zaakceptujesz płatność- pieniądze zostaną zaksięgowanie już w parę minut od wykonania przelewu. Po wykonaniu transakcji zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę Imesia.

4. Płatność PayPal  paypal-logo.png
Przy wyborze tej płatności, zostaniesz przeniesiony do systemu PayPal. Jeśli posiadasz już konto w systemie, wystarczy, że zalogujesz się i potwierdzisz płatność. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, możesz dokonać płatności jako gość lub utworzyć nowe konto w systemie, a następnie potwierdzić płatność. Po wykonaniu transakcji zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę Imesia.

pixel